Dell Latitude E6410 – opinie użytkowników

Seria laptopów Dell Latitude znana jest przede wszystkim ze swojej dużej użyteczności dla użytkownika zaawansowanego przede wszystkim. Oczywiście osoba, która raczej używa tego laptopa na co dzień, również znajdzie w nim sprzęt godny swoich potrzeb.

Opinie użytkowników laptopa Dell Latitude E6410

Seria Dell Latitude E to zaawansowana seria, która przede wszystkim wyróżnia się mocną konstrukcją i ją użytkownicy sobie chwalą. Wytrzymuje w trudnych warunkach, posiada duże wzmocnienia, nie ma ryzyka pęknięcia czy zepsucia. Użytkownicy doceniają również mało urodziwy wygląd, ale wierni fani marki Dell nie są tym faktem zaskoczeni bowiem właśnie z tym kojarzy się ta międzynarodowa marka. Model Latitude E6400 należy do średniej klasy laptopów biznesowych. Świetnie nadają się do pracy z trudnych warunkach, w dużej firmie, korporacji, która potrzebuje wysokiej jakości sprzętu. Zewnętrzna część laptopa, chociaż skromna i matowa, wyróżnia się delikatnym, metalicznym, połyskującym wykończeniem.

Laptop Dell Latitude E6410 można nabyć w mniejszej cenie jako poleasingowy, który używany był od roku do 3 lat. Od laptopów na półce na pewno będzie się różnił, ale jakością nie zawiedzie. Użytkownicy chwalą sobie właśnie ten model nawet jak zakupili go jako używany w firmie czy korporacji. Nie jest to jednak sprzęt, który da sobie znać w przypadku gier – do tego celu są lepsze laptopy do gier, które mają lepsze parametry. Chwali się ten model przede wszystkim za solidne wykonanie i design. Jest to według wielu osób idealny sprzęt dla biznesu.

Ze względu na to, że Dell to marka znana już z wysokiej jakości sprzętu klasy biznesowej to użytkownicy oczekują od niego dużo więcej. Jednak jest to laptop stricte biznesowy, nie nadaje się do gier, ale też nie do grafiki. Osoby, które pracują ze zdjęciami, z obrazami, filmami nie zadowolą się takimi parametrami.

Dell Latitude E6410 zdecydowanie dobrze wypada w pracy w firmie, korporacji, ale również w podróżach biznesowych. Jest to chętnie wybierany sprzęt przez użytkowników biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *